Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie

OVERVIEW

The web site przedszkole15bedzin.com.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have analyzed five pages inside the domain przedszkole15bedzin.com.pl and found zero websites referring to przedszkole15bedzin.com.pl.

PRZEDSZKOLE15BEDZIN.COM.PL TRAFFIC

The web site przedszkole15bedzin.com.pl has seen alternating quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkole15bedzin.com.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole15bedzin.com.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole15bedzin.com.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE15BEDZIN.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole15bedzin.com.pl Mobile Screenshot of przedszkole15bedzin.com.pl Tablet Screenshot of przedszkole15bedzin.com.pl

PRZEDSZKOLE15BEDZIN.COM.PL SERVER

Our crawlers observed that the main root page on przedszkole15bedzin.com.pl took four thousand eight hundred and one milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
194.181.122.225

We found that this website is weilding the Apache os.

Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site przedszkole15bedzin.com.pl states the following, "Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki." I saw that the webpage stated " W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie przy ul." They also said " Barlickiego 75 ogłasza zapisy dzieci w wieku 3-5 lat na nowy rok szkolny 20152016. Zgłoszenia przyjmujemy tylko od 2 marca 2015r. Karty do odbioru w placówce lub na stronie Urzędu Miejskiego w Będzinie." The meta header had przedszkole as the first optimized keyword. This keyword is followed by Będzin, nr 15, and dzieci which isn't as urgent as przedszkole. The other words przedszkole15bedzin.com.pl used was nauczyciele.

ANALYZE SIMILAR DOMAINS

Przedszkole miejskie nr 15 w Chełmie

Wielki sukces w Spartakiadzie Sportowej Przedszkolaków 2015. Festiwal Talentów w PWSZ w Chełmie. Spotkanie z Panią Krystyną Wiśnicką, autorką książek dla dzieci. Zaproszenie na kolejne spotkanie adaptacyjne. Konkurs recytatorski FIVE IS FINE. Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie. Witamy na stronie naszego przedszkola. Znajdą Państwo tutaj wszystkie niezbędne informacje na temat naszej placówki, kadry dydaktycznej oraz naszych dzieci.

Przedszkole Publiczne nr 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek

Nasze przedszkole jest placówką katolicką umożliwiającą każdemu dziecku wszechstronny rozwój w duchu personalizmu i pedagogiki chrześcijańskiej. Kochamy dzieci i nie szczędzimy wysiłków, aby każde wyrosło na mądrego, dobrego człowieka, chrześcijanina i patriotę. Swoim posłannictwem obejmujemy również rodziny dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, wychodząc naprzeciw ich potrzebom duchowym.

Przedszkole Nr 162 Saski Zakątek

W NASZYM PRZEDSZKOLU DYŻUR WAKACYJNY TRWA W DNIACH 3. B-36 1030 1508 0000 0005 5055 9005. Ul Dąbrówki 3, 03-909 Warszawa. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przedszkole Samorządowe Nr 165 w Krakowie

Przedszkole Samorządowe Nr 165 w Krakowie. Nasze przedszkole zostało założone w 1980 roku. Usytuowane jest na osiedlu mieszkalnym Prądnik Biały. Większość absolwentów przedszkola uczy się w pobliskiej Szkole Podstawowej Nr 58 i Nr 21, co ułatwia kontakt z nauczycielami szkoły i uzyskanie informacji zwrotnej o losach absolwentów. Pomagającym wszystkim dzieciom w pełnym rozwoju ich wrodzonego potencjału.

Witaj na stronie Przedszkola nr 169

Witaj na stronie Przedszkola nr 169. Informacje dotyczące dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w samorządowych przedszkolach i szkołach podstawowych.